Solliciteren Log in

Maintec is de beste plek voor vaklieden en leerlingen om banen
in de te vinden.

Neem contact op met Maintec Bikeflex.

Heeft u een vraag of een opmerking voor Maintec, Maintec Automotive en/of Maintec Bikeflex, dan kunt u contact opnemen met het Service Center of met één van onderstaande Maintec vestigingen of landelijk opererende specialismen.

U kunt ook het contactformulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Onze vestigingen

Tabitha Fennema
– Jr. Projectmanager

+31648388232
tabitha.fennema@bikeflex.nl

Annet Feenstra
– Opleidingscoördinator

+31623145796
annet.feenstra@bikeflex.nl

Tom ten Berge
– Leermeester

0612899789

Albert Nieuwenhuizen
– Leermeester



Joyce Kwakernaak
– Projectmanager

+31614837253
joyce.kwakernaak@bikeflex.nl

Contact

T: 030 – 752 59 70
E: info@bikeflex.nl
Liessentstraat 2 H
5405 AG, Uden (Nederland)
Route via Google Maps

Tabitha Fennema
– Jr. Projectmanager

+31648388232
tabitha.fennema@bikeflex.nl

Annet Feenstra
– Opleidingscoördinator

+31623145796
annet.feenstra@bikeflex.nl

Tom ten Berge
– Leermeester

0612899789

Albert Nieuwenhuizen
– Leermeester



Joyce Kwakernaak
– Projectmanager

+31614837253
joyce.kwakernaak@bikeflex.nl

Contact

T: 030 – 752 59 70
E: info@bikeflex.nl
Dijnselburgerlaan 1-4
3705 LP, Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Christian van der Heijden
– Operationeel Directeur - Zuid

+31683331705
christian.van.der.heijden@maintec.nl

Johan Rensing
– Operationeel Directeur Leren & Werken

+31622947525
johan.rensing@bikeflex.nl

Alex Nagelhout
– Financieel Manager

+31613614048
alex.nagelhout@maintec.nl

Eelco van der Wegen
– Administrateur

010 790 7260
eelco.van.der.wegen@maintec.nl

Rumeysa Sahin
– Administratief Medewerkster

010 790 7260
rumeysa.sahin@maintec.nl

Lysanne Tuchscherer
– HR Manager

010 790 7260
lysanne.tuchscherer@maintec.nl

Claudia Sol
– HR Medewerker

010 790 7260
claudia.sol@maintec.nl

Yasar Erol
– Marketing Manager

010 790 7260
yasar.erol@maintec.nl

Kirsten Stuiver - Limbeek
– Consultant Sales Support

+31 88 525 29 50
kirsten.stuiver@maintec.nl

Nina Borkowska
– Sales Support

+31 88 525 29 50
nina.borkowska@maintec.nl

Contact

T: 010 790 7260
E: info@maintec.nl
Kopenhagen 5D
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps